KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15395401
nr 1539 5401
Ulf Johansson
(1912-1978), Sverige
Oljemålning, Stockholm. Signerad, daterad -49. Olja på duk, bildmått: 115x79 cm, yttermått inklusive ram: 124x89 cm
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 8 maj 2023
kl 18:51:07
8/5 06:57:16
8/5 18:17:25
Ulf Johansson
Läs mer om Ulf Johansson